SIEA a BITERAP

V rámci konzultácie klastra BITERAP s predstaviteľmi SIEA ( Slovenská agentúra pre  energiu a inovácie) pri kontrole materiálov k certifikácii klastra BITERAP boli otvorené aj otázky hlbšej spolupráce SIEA a BITERAP. Spolupráca sa týka oblasti informovanosti klastrov o pripravovaných projektov a rôznych výzvach, ako aj spolupráce v oblasti PR, zameranej na zviditeľnenie klatrových myšlienok, aktivít, príkladov úspešných klastrov  na Slovensku i v zahraničí a na propagáciu klastrov a ich myšlienok na workshopoch a podujatiach.

Klaster BITERAP informoval reprezentantov SIEA o pirpavovnej konferencii BPUG, FM UK a SAPRIA na Bobotách vo Vrátnej doline začiatkom októbra, kde je možné vytvoriť vhodný rámec a priestor pre prezentáciu klastrových myšlienok v rámci  inovácií, smart hnutí a súčasne získavať ďalších priamych, alebo potenciálnych podporovateľov klastrov, ktoré sa konferencie na Bobotách zúčastnia.

Sme presvedčení, že rozhovory predstaviteľov SIEA a BITEAP môžu vytvoriť vhodnú platformu pre podporu a rozvoj klastrov, v čom im bude pomáhať ÚKS  (Únia klastrov Slovenska), ktorej členom je BITERAP od založenia ÚKS.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s